U18-3 pakt verrassende én verdiende winst op vrijdagavond!
De mannen van JRC MU18-3 kregen vrijdagavond 14 november Rebound uit ’s-Gravendeel op bezoek in sporthal De Braken.
Wat een start … Rebound zette ons meteen onder druk met hun lengte en full court man-to-man-verdediging. Binnen vijf minuten stonden we 3-16 achter. Maar opgeven? Geen optie.
Met een strakke full court zone-press en sterk teamspel knokten we ons terug. Een 10-0 run met steals op de middenlijn en scores van Sammy en Teun brachten ons terug tot 13-16 na Q1. Game on.
In het tweede kwart ging het gelijkop. Rebound was sterk in de bucket, wij razendsnel in de fast break. Willem maakte een ijzersterke rentree en Timo was vandaag niet te stoppen onder het bord. Rust: 35-37.
Energie bleef hoog
Na de break hielden we het verdedigende vuur brandend en bouwden we zelfs uit naar +10. Milan liet opnieuw zien dat hij van buiten dodelijk is en schoot zijn 10e driepunter van het seizoen binnen.
In Q4 gaven we het niet meer weg. Het verschil bleef staan en de energie bleef hoog. Een prachtige teamprestatie én een terechte overwinning. Eindstand: 64-54! De punten blijven in Boxtel.
Op naar de volgende wedstrijd op zondag 30 november om 10.00 uur in de Braken tegen de nr. 4 BC Langstraat Shooters M18 1!



JRC U18-3 – Rebound ‘s-Gravendeel


